Obserwatorzy

środa, 12 grudnia 2012

Wybór dnia

Od tej notki liczone są komentarze na TOP KOMENTATORA.


Dzisiejszym wyborem dnia jest bordowa sukienka świąteczna.Kosztuje 152 starmonety.Jest bardzo ładna, ale trochę droga, bo w przeliczeniu to ok. 15 stardollarów, no ale cóż jest bardzo świąteczna, więc może się przyda.Ja jej na razie nie kupię.

A Wy?6 komentarzy:

MalaMargusia pisze...

Nie podoba mi się ;/ Z Wild Candy kupię chyba tę białą sukienkę, jest o niebo lepsza.

Dorota pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Dorota pisze...

Raczej nie lubię sukienek w tym stylu. Ogółem nie przypadła mi raczej do gustu, bo chociaż powinna mi się kojarzyć ze świętami wcale mi się z nimi nie kojarzy. W każdym razie tak jak MalaMargusia pomyślę nad zakupem tej białej sukienki wraz z szalem lub drugiej czerwonej. Co do ceny wyboru dnia to jest raczej dosyć wysoka.

Myszatysza Kra pisze...

Jak dla mnie,to kojarzy mi się ze świętami, ale jej nie kupię, bo jest nie w moim stylu, no i jest za droga jak na taką sukienkę.. wolę sb. zrobić jakieś małe zakupy, a nie wydawać, na to :P
Pozdrawiam :D

myszatysza9

Keinam1992 pisze...

nie podoba mi się
a przeliczać już raczej nie trzeba bo nie można już wymieniać :/

carolla pisze...

Droga i nie w moim guście, ale fajnie że admini pomyśleli o osobach bez ss i dali do starplazy kolekcje ubrań świątecznych, na pewno są osoby które kupią tą sukienkę ;) Może gdyby te białe niby gwiazdki były bardziej subtelne to byłaby ładniejsza. Na pewno jej nie kupię ;) Już mam jedną sukienkę świąteczną z przed 3 ;ub 4 lat ;D Kupiłam ją wtedy w kalendarzu świątecznym i mi się bardziej podoba niż tak ;))


-carolla-