Obserwatorzy

piątek, 14 grudnia 2012

Kalendarze

Tym razem w kalendarzu Nelly pojawiła się sukienka.Kosztuje 20 stardollarów.Jest taka trochę dziwna, mimo, że kolorystyka fajna, ale mi się nie podoba krój i ta peleryna.W kalendarzy Holiday mamy natomiast głowę-rzeźbę lwa za 40 sd.Nie zamierzam kupić nic z tych rzeczy

A Wy?


5 komentarzy:

Myszatysza Kra pisze...

Jak dla mnie, to ten lew jest denny.. Szkoda po prostu mówić :D No a ta sukienka,too.. teżmisię niepodoba, a co do kolorystyki,to jak dla mnie też niezbyt, no ale ok.. może komuś się podoba.. :P

myszatysza9

Dorota pisze...

Mnie lew wydaje się całkiem fajny, byłby niezłą ozdobą na drzwi... Co do tuniki nie podoba mi się ani trochę (krój, kolorystyka) i myślę, że jej cena jest zbyt wysoka. Zastanowię się więc nad kupnem lwa.

dosia69karo

MalaMargusia pisze...

Tunika jest straszna O_O Jakieś mazgaje w niezidentyfikowanym kolorze nie za bardzo mnie przekonują. Tygrys też szału nie robi.

carolla pisze...

Zgadzam się z MalaMargusia ;) Sukienka jest strasznie brzydka ;C Kolory niby okej ale krój (tak jak napisałac C;) jest beznadziejny ;( I jeszcze ta cena ;/ Szkoda że czasem nie dają jakiś bardzo tanich rzeczy do tego kalendarza nell lub czegos za sm ;< Lew jest całkiem ładny ;) Chyba go kupię ale nie wiem czy mi się przyda ;)

-carolla-

Keinam1992 pisze...

a mi się podoba ta sukienko-bluzka.. nawet krój...chociaż nie wiem jak wygląda na lalce..