Obserwatorzy

czwartek, 13 grudnia 2012

Kalendarze

Dzisiaj do kalendarza Nelly dodano brązową torebkę, która kosztuje 15 stardollarów, a do kalendarza Holiday dodano obraz za 36 starmonet.Mi się podoba torebka i polecam Wam ją kupić, bo może się przydać.


Kupicie coś?


5 komentarzy:

Dorota pisze...

Obrazek jak obrazek raczej nie ma co o nim się rozpisywać, w każdym razie nie zamierzam go kupić. Uważam jednak, że torba z Kalendarza Nelly jest świetna, bardzo podoba mi się jej wykonanie. Z chęcią bym ją zakupiła, ale teraz kiedy nie ma już opcji zamiany sm na sd nie mam za co. ;)

dosia69karo

Myszatysza Kra pisze...

A ja przeciwnie xD
Według mnie ta torba jest ładna.. ale taka.. niewiem jak to opisać, po prostu ma w sb. coś, co mnie do niej nie ciągnie, a obraz :D Jest ładny i bardzo trafny w swojej prostocie :] :D Może go kupię.. :D

myszatysza9

MalaMargusia pisze...

Zarówno torba jak i obraz przypadły mi do gustu. Klasyczna teczka będzie pasować do wielu stylizacji ...a co z obrazem to jeszcze pomyślę ;)

carolla pisze...

Obie rzeczy są bardzo ładne ;) Kupiłam już obrazek, na pewno przyda się do świątecznego wnętrza ;) Torebkę też bym kupiła, gdybym miała stardollary ;( A że nie mam to musiałam zrezygnować z jej zakupu, a szkoda bo jest naprawdę śliczna ;)

-carolla-

Keinam1992 pisze...

kupiłam torbę bo mi się podoba a obrazek sobie podarowałam...