Obserwatorzy

sobota, 15 października 2011

Rest in Peace 63emly64


Historia, którą chciałabym Wam opowiedzieć jest strasznie smutna, przygnębiająca, ale też dająca nadzieję pokładaną w naszych przyjaciołach. 05.10.11r zmarła jedenastoletnia dziewczyna pochodząca z turcji, której marzeniem było zostać Covergirl. Nie udało jej się wygrać z rakiem i odeszła, jednak jej przyjaciele postanowili zorganizować akcję "Rest in Peace 63emly64" i pokazać całemu stardoll-owemu światu tę niezwykłą dziewczynkę. O tej akcji ja sama dowiedziałam się po zamieszczonej w prezentacji rojda32 notce:


Wpis perilice2:


Po śmierci dziewczynki jej znajomi i przyjaciele pisali apele w swoich prezentacjach z prośbą o pomoc w realizacji marzenia małej Melek o zostaniu Covergirl. W piątek 14 października historię 63emly64 poznali wszyscy i z wielkim bólem oddawali jej ostatnie pożegnania w jej księdze gości.

To bardzo smutne kiedy odchodzi ktoś na którym nam zależało, zawsze towarzyszy temu straszny tęsknota, ale ta historia ukazuje nam, że przyjaźń i zaufanie może zdziałać wszystko nawet to co wydaje się nieosiągalne. Spoczywaj w pokoju, Melek ♥

2 komentarze:

Pstragal_11 pisze...

Fajny artykuł:( Dobrze że napisaliśćie o tym:( R.I.P:(

nawijkadokijka pisze...

Przykra sprawa
Tacy młodzi ludzie umierają