Obserwatorzy

niedziela, 23 października 2011

Wesołe kolory-antidotum na jesienną szarość

Szaro, buro, za oknem pada deszcz. Tak, znów nadchodzi jeden za najbardziej ponurych miesięcy w roku. Jesienna aura nie zawsze napawa optymizmem. Błoto, kałuże i chowanie rąk w rękawiczki przed wyjściem do szkoły-takie są moje skojarzenia z listopadem. Z tym koniec! Projektanci i styliści wynaleźli skuteczny lek na jesienną chandrę. Jest nim KOLOR.

Megakolorowe ciuchy towarzyszyły nam wiosną i latem, ale kto powiedział, że jesienią mamy z nich zrezygnować? O tej porze roku jesteśmy szczególnie narażeni na ataki melancholii, kolor z kolei ma świetne właściwości poprawiania nastroju. Dla odważnych proponowany jest ponańcz jako total look, natomiast dla tych, którzy nie lubią się aż tak bardzo wyróżniać, wystraczy jakiś dodatek w tym fantastycznym kolorze.

Nasycone odcienie niebieskiego, zieleni, różu i pomarańczy dadzą ci energetycznego kopa i umilą pierwsze chłody tego roku. Projektanci stawiają na mocne barwy we wszystkich elementach garderoby. Rewelacyjnie sprawdzą się jaskrawe dodatki, ale prawdziwą furorę robią duże powierzchnie koloru, jak płaszcze, spodnie i sukienki.


Intensywne kolory można łączyć ze sobą w różnych kompilacjach, dzięki czemu łatwo dostosować ich dawkę do aktualnego nastroju. Masz ochotę na odrobinę szaleństwa? Zarzuć na ramię czerwoną torbę. Czujesz, że potrzebujesz dziś dużego kopa? Wskakuj w różowy płaszcz i niebieskie spodnie!

3 komentarze:

kicia_sricia pisze...

Bardzo fajny artykuł może skorzystam:)

strzadala pisze...

fajny

strzadala :)

DanielQ pisze...

Ja lubię czarny i biały :D