Obserwatorzy

środa, 11 lipca 2012

Metamorfozy

Dzisiaj metamorfozy - wiciulka1998 oraz Patrycja_2000

1.


Przed metamorfozą:  Zwykły strój niczym się nie wyróżniający. Zasługuje na ocenę 6/10 . Brakuje mi tutaj torebki i charakterystycznych dodatków co prawda masz niewielka bransoletkę i opaskę, ale to trochę za mało ;/. Dodałabym jakąś torebeczkę, naszyjnik i ewentualnie ściągnęła opaskę przy dodatkach, które ci zaproponowałam.

Po metamorfozie: Inspiracji dodał mi Twój pokój główny , który jest cały niebieski :D. Myślę że ci się spodoba, bo chyba lubisz ten kolor. Gdy zobaczyłam tą bluzkę - fajnie jest zrobiona bo nie trzeba już dodawać żadnego naszyjnika, a ten jest dobrze dobrany.


2.Przed metamorfozą: Całkiem fajnie :). Dodatki dobrane fajnie - nie ma naszyjnika, ani bransoletki , ale świetnie uzupełniają to kolczyki i okulary. Jedyne co bym zmieniła to tylko buty na jaśniejsze lub białe :). Cała stylizacja zasługuje na 8/10.

Po metamorfozie: Zaczęło się od rurek w stylu ombre ;D. Później dołożyłam koszulę i buty. Torebka bransoletka no i w końcu kurtka. Nie wiem jakoś ją przeoczyłam na początku. Mi się osobiście podoba nie wiem jak Tobie.

Przypominam, że pod tego typu postami można się zgłaszać do metamorfoz, bo przeglądam to kilka razy dziennie - aby przeczytać Wasze opinie no i przyjąć zgłoszenia. Warunkiem zgłoszenia jest jedynie bycie obserwatorem :P

1 komentarz:

nina.kasia pisze...

ładnieGieniusia.