Obserwatorzy

środa, 7 września 2011

Ksiązki o Stardoll

Na oficjalnym blogu o stardoll pojawiła się wiadomość o książkach.

PS. Tłumaczenie i informacja: nawijkadokijka. Dziękuje

Do Wielkiej Brytanii trafiła właśnie seria 5 książek na temat Stardoll, wydanych przez Random House.

Te pięć niesamowitych książek jest już dostępnych w całej Wielkiej Brytanii, w WH Smith, Waterstones, ASDA, Tesco, Sainsbury i niektórych księgarniach Independent.
Stardoll's Official Handbook, to must-have każdej dziewczyny. Przewodnik Sławy, Mody i Przyjaciół. Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o Stardollowym Świecie ze stron tego wspaniałego przewodnika!

Stardoll's Top Trends jest twoim przewodnikiem, mówiącym co jest na topie w świecie mody Jesień/Zima. Czerp inspirację z Twoim ulubionych celebrytów i gwiazd wybiegu, aby upewnić, że jesteś zawsze na topie z najnowszymi trendami.


Stardoll My Style Diary pomoże ci być stylowym przez cały rok. Pełen mody, urody, stylu i modowych porad. Ten wyśmienity dziennik przygotuje cię do każdej imprezy, wydarzenia czy uroczystości.


Factor Stardoll Fashion jest super-uroczą książką z naklejkami, pełną Wybiegowych Wyzwań, Puzzli i Stylowych Gier. To najfajniejszy i najmodniejsze Stardollowy dodatek wszędzie!

Stardoll’s Superstar Stylist jest twoim przewodnikiem do tworzenia wspaniałych stylizacji, które Stardoll kocha, przy pomocy sklepów na Głównej Ulicy! Ta książka jest pełna mody, urody i fryzurowych porad, przynoszących stylizacji, z którymi pokochasz żyć!

2 komentarze:

Nielegalna.R pisze...

Ciekawe kiedy będą w Polsce.

Adusiaczek3 pisze...

Hehe che je w polsce ;)